V týdnu od 11. 5. do 15. 5. proběhl na naší škole Bláznivý týden, který přinesl spoustu zábavy, smíchu a originality. Každý den byl věnován jinému tématu a žáci i učitelé měli možnost zapojit se do nejrůznějších bláznivých outfitů.
Pondělí patřilo dni bez aktovek. Žáci přišli do školy s neobvyklými náhradami místo školních tašek a bylo opravdu na co se dívat. V úterý jsme si užili den s pokrývkou hlavy, kdy chodby zaplnily čepice, klobouky i jiné originální ,,předměty. “ Středa se nesla ve znamení slunečních brýlí a škola rázem připomínala letní promenádu.
Ve čtvrtek přišel na řadu den v pyžamu a domácím oblečení. Pohodová atmosféra byla cítit po celý den a mnozí si připadali skoro jako doma. Pátek pak patřil dni dvojčat, kdy se kamarádi sladili do stejných outfitů a některé dvojice byly téměř k nerozeznání.
Do celé akce se zapojilo mnoho dětí a také někteří učitelé, kteří svými nápady přispěli k výborné náladě. O zábavu bylo po celý týden opravdu postaráno a všichni jsme si tuto akci moc užili. Bláznivý týden nám zpříjemnil školní dny a už teď se těšíme na další ročník.